Informujemy że z dniem 06.03.2013 roku uruchomiliśmy nowy system sprzedaży internetowej.
W związku z modernizacją systemu prosimy o ponowną rejestrację w systemie.
 

Kategorie

Szybki kontakt

Klimatyzator ścienny Multi LG ARTCOOL MS09AWV.NB0 (jednostka wewnętrzna)

Klimatyzator ścienny Multi LG ARTCOOL MS09AWV.NB0 (jednostka wewnętrzna)

MS09AWV.NBO

Producent: LG


THERMOSILESIA jako firma dystrybucyjna współpracuje tylko i wyłącznie z Kontrahentami, których profil działalności stanowi dalszą odsprzedaż produktów HVAC (Klimatyzacja, Wentylacja, Chłodnictwo). Chcesz poznać ceny oraz dostępność

Unikalne cechy

Jednostka wewnętrzna MS09AWV.NB0
Wydajność Chłodzenie/Grzanie Nom. kW 2,6 / 2,9
Pobór mocy Nom. W 20
Pobór prądu Chłodzenie/Grzanie Nom. A 0,2
Zasilanie ø/V/Hz 1 / 220-240 / 50
Przepływ powietrza Wys./śr./nis. m³/min 7,0 / 6,5 / 6,0
Poziom ciśn. akustycznego Chłodzenie Wys./śr./nis. dBA 34 / 31 / 27
Poziom mocy akustycznej Chłodzenie Max dBA 55
Osuszanie l/h 1,1
Wymiary Szer.×wys.×gł mm 895 × 289 × 205
Waga kg 10,2
Przyłącza rur Ciecz mm(cale) ø 6,35 (1/4)
Gaz mm(cale) ø 9,52 (3/8)
Skropliny Śr. zewn./wewn. mm ø 21,5 / 16

Filtrowanie
(filtr antywirusowy i antyalergiczny)

Filtry antywirusowy i antyalergiczny deaktywują wirusy, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia człowieka, co zostało potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.

Filtry LG antywirusowy i antyalergiczny blokują neuramidazy i hemaglutyniny, które są aktywowane gdy wirus opuszcza komórkę macierzystą w celu rozmnażania się.

Odświeżanie
(potrójny filtr)

Potrójny filtr składa się z trzech stref, które redukują symptomy obecności licznych związków organicznych, w tym formaldehydu. Dodatkowo usuwane są tu nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu warunki przebywania w pomieszczeniu stają się komfortowe.

  1. Filtr zielony usuwa lotne substancje chemiczne takie jak zapach świeżo nałożonej farby, domowych środków czystości, nowych dywanów, mebli itp.
  2. Filtr czarny redukuje obecność składników organicznych jak formaldehyd, który może powodować stany zapalne skóry czy zapalenie płuc.
  3. Filtr czerwony usuwa nieprzyjemne zapachy, z którymi mamy do czynienia na co dzień, np. dym papierosowy, zapach ryb, żywności, powodujące migrenę lub chroniczne zmęczenie.

Eliminacja
(filtr plazmowy)

Opracowany przez LG plazmowy system oczyszczania powietrza usuwa nie tylko mikroskopijnej wielkości zanieczyszczenia i kurz, ale również domowe roztocza, pyłki i sierść zwierząt aby zapobiec chorobom alergicznym takim jak astma.

Automatyczne
oczyszczanie

Główną przyczyną powstawania przykrych zapachów jest pleśń osadzająca się na wymienniku ciepła. Po wyłączeniu klimatyzatora, na mokrym wymienniku będą gromadziły się pleśń i bakterie. Funkcja automatycznego oczyszczania osusza mokry wymiennik zapobiegając rozwojowi bakterii i pleśni, eliminuje przykre zapachy i oszczędza czas potrzebny na częste mycie urządzenia.

Łatwa
instalacja

Demontowany panel instalacyjny
Zdejmowana dolna część obudowy jednostki wewnętrznej LG umożliwia montaż bez konieczności rozebrania urządzenia na części stwarzając dogodny dostęp instalacyjny czy serwisowy.

Wbudowany wspornik
Wspornik instalacyjny tworzy przestrzeń pomiędzy ścianą a klimatyzatorem, upraszczając montaż urządzenia który teraz możliwy jest bez asystowania osób trzecich.

Większa przestrzeń na rury
Powiększona - w porównaniu do większości urządzeń na rynku - o 45% przestrzeń na rury ułatwia czynności instalacyjne.